Rabanon Bio Zvětšit

Rabanon Bio

Rabanon Bio

100046

Nový produkt

Rabanon - 100% přírodní výtažek z černé ředkve. Výrobek ekologického zemědělství.

Balení: 20 ampulí x 10ml

Země původu: Belgie

Více informací

Tento produkt již není na skladě

279,00 Kč s DPH

Popis

100% přírodní výtažek z černé ředkve. Výrobek ekologického zemědělství.

Balení: 20 ampulí x 10ml

Reference:

"Babičce našli žlučníkové kameny. Nemůžou ji operovat kvůli srdci. Strýc ji koupil Rabanon, protože pomáhá na žlučník. Vybrala celé balení. Šla do nemocnice na kontrolu a doktor ji oznámil, že některé kameny zmizely a ty největší se zmenšily. Takže jí to pomohlo a bude teď mít druhou kůru."
Bára Muriňová

VLASTNOSTI:

  • Podporuje činnost jater a žlučníku
  • Řeší trávicí potíže jako je zácpa, nadýmání či pocit těžkosti po jídle
  • Napomáhá rozpouštět žlučníkové kaménky
  • 20-ti denní kůra dokonale pročisťuje játra a střeva
  • Neobsahuje žádné chemické konzervační látky
  • Klinicky ověřené výsledky

 

UPOZORNĚNÍ

Návod k použití:

Denně užívejte ráno na lačno obsah 2 ampulí ředěný ve vodě. Při změně ročního období vám dvaceti denní kůra dokonale pročistí váš organismus a obnoví jeho funkce.

Jedním z nejdůležitějších orgánů našeho těla jsou játra. Představují totiž důmyslnou chemickou továrnu, která zpracovává a odstraňuje látky tělu škodlivé až jedovaté. V dnešní době však naše tělo přijímá celou řadu toxických látek. Naše játra jsou díky tomu hodně zatěžována, a proto bychom jim měli věnovat náležitou péči. Jedním z přírodních prostředků, které na játra působí blahodárně je belgický přípravek RABANON Bio se 100% šťávou z černé ředkve.

RABANON Bio je výrobek ekologického zemědělství a neobsahuje žádné konzervační látky. Po vylisování je rychle naplněn do ampulí, což zaručuje, že ve šťávě zůstanou všechny rostlinné aktivní látky, které jsou zdrojem účinku černé ředkve. Obsahuje vysoké množství vitaminu C, dále E, B1, B2, B6 a beta-karotenu. Z minerálů jsou v ní hojně zastoupeny železo, síra, měď, vápník, hořčík, draslík a fosfor. Důležitou složkou jsou i hořčičné silice, které obsahují síru. Právě jim totiž ředkev vděčí za svou nenapodobitelnou štiplavou chuť a svůj blahodárný vliv na naše játra.

Účinky RABANON Bio na játra:

Černou ředkev užívají především lidé trpící nedostatečnou funkcí jater. Ta se může projevovat například zvýšenou únavou, bolestmi hlavy, páchnoucím dechem, trávicími obtížemi, žlutavým zbarvením povlaku jazyka či očního bělma. V zátěžových obdobích jakými jsou změna ročního období, nezdravé stravování nebo nadužívání alkoholu, je  dvacetidenní čisticí jaterní kůra vhodná téměř pro každého.

Účinky RABANON Bio na žlučník:

Doporučuje se také pacientům s problémy žlučníku a žlučových cest, po operacích a při doléčování. Podporuje tvorbu žluči a napomáhá tak trávení tuků. Usnadňuje průchod tráveniny střevem. Také napomáhá rozpouštět žlučové kaménky.

Účinky RABANON Bio na trávicí systém:

Blahodárné účinky ředkve na lidské zdraví ocení i lidé trpící trávicími obtížemi jako je zácpa, nadýmání a pocit těžkosti po jídle.

SLOŽENÍ

100% přírodní z ekologicky pěstované šťáva z černé ředkve (bio produkt).