Akce! NOPAL VITADIET Zvětšit

NOPAL VITADIET

NOPAL VITADIET

Nový produkt

100% přírodní produkt s 600 mg výtažku z kaktusového fíku opuncie (Opuntia ficus indica) a 500 mg frukto-oligosacharidů pro přirozené hubnutí, bez odříkání

Balení: 90 tablet

Více informací

9929 ks

Skladem

519,00 Kč s DPH

Popis

Povzbuzuje a usnadňuje přirozené a postupné spalování nadbytečných tuků.

balení: 30 ml

 

VLASTNOSTI:

 • Snižuje vstřebávání cukru a tuku
 • Potlačuje chuť k jídlu
 • Snižuje hladinu cholesterolu v krvi
 • Podporuje trávení, chrání tlusté střevo
 • Působí jako antioxidant
 • Příznivě působí na nervový systém

Nopál, známý též pod jménem Opuntia ficus indica, je nádherný středoamerický kaktus s mnoha ostny, velkými květy a plody, které mají nejen příjemnou chuť, ale i překvapivé účinky na naše zdraví. Poté, kdy poznal časy slávy u Aztéků, ulevil námořníkům od kurdějí, získal si svými dietetickými účinky dámy na dvoře Ludvíka XVI., upadl nopál na sto let v zapomnění. Teprve v průběhu posledních let zaznamenal nopál a jeho vlastnosti zájem moderního lékařství. Vědci na celém světě jej studují a laboratoře zkoumají jak izolovat aktivní molekuly, které pomáhají účinně čelit některým vážným civilizačním potížím, zejména nadváze.

Plody nopálu obsahují celou řadu nezbytných látek pro naše tělo. Kromě vysokého množství vláknin (15% objemu vyschlého nopálu) obsahuje 17 aminokyselin z nichž 8 je základních. Obsahuje také  minerály (Ca, Mg, Na, K, Fe) a vitamíny, zejména A, B1, B2, B3 a C.

NOPAL VITADIET:

Jedním z nejúčinnějších přípravků s kaktusovým fíkem opuncie je belgický preparát NOPAL VITADIET. Tento přípravek je unikátní v tom, že kromě výtažku z nopálu (až 600 mg) obsahuje navíc 500 mg frukto-oligosacharidů (nerozpustné přírodní potravinářské vlákniny), které posilují zeštíhlující vlastnosti nopálu. 

NOPAL VITADIET a hubnutí:

Vlákniny obsažené v nopálu vážou a rozpouštějí cukry a tuky pocházející z potravy a procházející trávící trubicí, čímž se snižuje jejich běžné vstřebávání organismem. Dále vstřebávají vodu a vytvářejí tak v žaludku pocit sytosti. Kromě toho nopál zvyšuje citlivost inzulinu, čímž snižuje hladinu cukru v krvi. Nopál tak napomáhá při léčbě cukrovky typu II.

Přítomnost vitaminů a minerálů dodává tělu zdraví prospěšné látky a potřebnou energii, aby při hubnutí nedošlo k podvýživě či nadměrné únavě. Značné množství aminokyselin podporuje metabolismus svalstva a zabraňuje úbytku svalové hmoty nebo vzniku jojo efektu.

Obsažené frukto-oligosacharidy podporují střevní mikroflóru, čímž napomáhají dobrému trávení a posilují imunitní systém.

NOPAL VITADIET a zdraví:

Přípravek má ještě řadu dalších významných účinků. Obsahuje vitamin B3, který snižuje hladinu cholesterolu v krvi a tím riziko vzniku srdečních onemocnění. Obsahuje antioxidanty, které chrání náš organismus před vlivem volných radikálů a dále látku jménem berberin, která má  blahodárný vliv na naši nervovou soustavu a působí proti úzkostným stavům.

 

UPOZORNĚNÍ

Návod k použití:

Jako doplněk stravy užívejte při redukční dietě 3x denně 2 tablety 20 minut před hlavním jídlem.

Pokud nemáte nadváhu, preventivně užívejte 2 tablety vždy před bohatým jídlem (například před obchodní večeří či jinou hostinou). NOPAL VITADIET hlídá vaši váhu bez odříkání.

 

SLOŽENÍ

OPUNCIE (Opuntia ficus indica):

Další názvy:

 • indiánské fíky
 • cactus pear, prickly pear - anglicky
 • nopal, tuna, higo – španělsky
 • ico d’India, fico - italsky
 • nopalli - aztécky

Vláknina z opuncie, konkrétně pektin, rostlinný sliz a gumy, které opuncie také obsahuje, navozují intenzivní pocit sytosti, pokud jsou užity před jídlem. Pomáhají tak snížit příjem kalorií.

Opuncie je rod rostlin z čeledi kaktusovité. Nejdůležitějším druhem je Opuncia ficus indica, která se v současné době pěstuje hlavně v Mexiku, Chile a Itálii. V Mexiku je běžnou součástí stravy.

Opuncie obsahuje vysoký podíl gumy a slizu, které mají jedinečnou schopnost vázat na sebe tuky a cukry zkonzumované během jídla. Tím redukuje jejich strávení a vstřebávání do těla.

Kromě toho, že snižuje absorpci tuků a cukrů ve střevě, potlačuje také chuť k jídlu a omezuje příjem kalorií tím, že navozuje pocit sytosti.

Opuncie obsahuje 17 aminokyselin, které tělu poskytnou další energii. Zmírňuje únavu, protože pomáhá tělu snížit hladinu cukru v krvi. Zlepšuje náladu, potlačuje chuť k jídlu a poskytuje živiny.

Rostlinný protein pomáhá přivést tekutinu z tkání zpět do krevního řečiště a tím redukuje celulitidu a zadržování tekutin v těle. Může přispívat k zmírnění otoků.

Doporučené použití v oblasti hubnutí a detoxikace a krásy:

Pro zajímavost.

Vědci z Tulane University v New Orleans tvrdí, že opuncie obsahuje specifické a velmi zvláštní sacharidy, které brzdí absorpci příliš velkého množství cukrů z alkoholických nápojů v zažívacím traktu.

Navíc udržuje v těle vodu, která je nadbytkem alkoholu z buněk vyplavována a dodává tkáním důležité vitaminy a minerály.„Mnoho zdravotních výhod tohoto kaktusu souvisí s jeho schopností udržovat v sobě vodu. Je to také dobrý zdroj vitaminu A, B, C a K a obsahuje důležité minerály,“ vysvětluje princip účinnosti opuncie profesor Tony Blake.

Mnoho účinků a látek v rostlinách nám dosud není známo.