ALGA SLIM DUO Zvětšit

ALGA SLIM DUO

ALGA SLIM DUO

Nový produkt

100% přírodní produkt.
Nové složení se spirulinou a chaluhou pro vaši ideální váhu bez námahy!

Balení: 90 kapslí.

Více informací

9982 ks

Skladem

300,00 Kč s DPH

Popis

100% přírodní produkt.

Nové složení se spirulinou a chaluhou pro vaši ideální váhu bez námahy!

balení: 90 kapslí.

 

VLASTNOSTI:

  • Podporuje činnost štítné žlázy
  • Povzbuzuje látkovou výměnu
  • Podporuje trávení
  • Napomáhá vylučování odpadních látek z těla
  • Snižuje pocit hladu
  • Snižuje chuť na sladkosti
  • Zlepšuje náladu

 

UPOZORNĚNÍ

Návod k použití:

Užívejte 1 kapsli 3x denně s velkou sklenicí vody 20 minut před jídlem. Doporučená doba kůry je nejméně 3 týdny. V kůře lze pokračovat, nebo ji znovu zahájit, dokud nedosáhnete požadovaného výsledku.

Vlastnosti:

Doplněk stravy na bázi spiruliny a chaluhy k podpoře redukční diety. Snižuje chuť na sladké a pocit hladu, posiluje organismus, podporuje trávení a vylučování toxických látek z těla

Chaluha bublinatá (Fucus vesiculosus) je nejbohatším zdrojem jódu, který je nezbytný pro tvorbu hormonů štítné žlázy a pro správné fungování metabolických činností. Podporuje štěpení tuků. Chaluha také obsahuje vitamíny A, B, C, D, E a K, minerální látky a stopové prvky (vápník, hořčík, fosfor, železo, měď, mangan, zinek a selen). Podporuje odstraňování odpadních látek, zlepšuje krevní oběh a dodává organismu nezbytné nutriční prvky k zachování energie a vitality.

Spirulina je velmi komplexní vodní řasa. Obsahuje velké množství vitaminů jako B12, karoteny, aminokyseliny a minerální látky. Posiluje imunitní systém, podporuje střevní mikroflóru a zlepšuje trávení. Spirulina se osvědčila také při snížení nadváhy, snížení hladiny cholesterolu v krvi a při léčbě cukrovky. Pročisťuje vnitřní orgány těla a chrání organismus před volnými radikály. 

Výzkum v roce 1986 prokázal výrazný úbytek hmotnosti u silně obézních lidí při vysokém požívání těchto mořských řas. Důležitou úlohu zde hraje skutečnost, že spirulina je zdrojem aminokyselin a sacharidů, které se rychle vstřebávají do krve. V krvi dochází ke zvýšení hladiny cukru a aminokyselin a tak se mozku, konkrétně části hypotalamu, vyšle zpráva o aktuálním dostatečném přísunu energie. Člověk pak nemá pocit hladu. V klidovém režimu jsou i jeho chuťové buňky. Některé aminokyseliny obsažené ve spirulině, kupříkladu tyrosin a fenylalanin, přímo ovlivňují hladinu látek v mozku, které ovlivňují nejen proces hubnutí, ale také náladu.

 

SLOŽENÍ

Spirulina (Arthrospira):

Spirulina je modrozelená řasa známá svojí náročností na čistotu prostředí ve kterém žije. Patří mezi spirálovité mikrořasy, kterým se dobře daří v silně alkalických vodách a na horkém slunci. Jako například v sodných jezerech Afriky. Jako potravinový doplněk je připravována na slunečných farmách v Asii. Velkou oblibu má v Japonsku, kde se lidé dožívají nejvyššího průměrného věku.

Z mikroelementů ve spirulině najdeme selen, chrom, lithium a mangan. Důležitý je i obsah antioxidačně působících látek, prekurzoru vitamínu A - beta-karotenu (10 g spiruliny jej obsahuje stejně jak o 4,5 litru kravského mléka anebo 14 vajec) a vitamínů skupiny B. Zvláště významná je přítomnost vitamínu B12, zcela netypická pro rostlinnou říši.

Spirulina je bohatým zdrojem přirozených, lehce stravitelných bílkovin a zeleného rostlinného barviva chlorofylu, který působí jako velmi účinný antioxidant. Vedle toho spirulina obsahuje i velké množství železa v chelátové formě (10 g spiruliny obsahuje stejné množství železa jako 450 g špenátu), vápník, zinek, draslík , hořčík a další.

Řasa obsahuje přibližně 65 % bílkovin, včetně všech osmi esenciálních aminokyselin, a proto je ideálním doplňkem stravy pro sportovce, vegany, starší a oslabené lidi. Další pro život nezbytnou skupinou, kterou organismus nedokáže syntetizovat, jsou polynenasycené mastné kyseliny, jakou je kyselina gama-linolenová, která je obsažená i v mateřském mléce a podílí se na snižování hladiny plazmatického cholesterolu. Této kyselině jsou též přisuzované blahodárné účinky proti stárnutí, tvorbě vrásek, urychluje obnovu buněk a prodlužuje jejich životnost.

Díky obsahu fenylalaninu, aminokyseliny působí na chuťové centrum v mozku a snižují tak chuť k jídlu.

Při hypofunkci štítné žlázy je vhodné užívat řasu pravidelně, protože obsahuje ve vysokém množství jód a draslík. Spirulina dále napomáhá trávení a vyplavování toxických látek z organismu. Podle japonských zdrojů nás ochraňuje i před radiačními vlivy.

Spirulina je vhodným potravinovým doplňkem při vyšší fyzické námaze a sportu. Při získávání energie pomocí běžné stravy dochází na úkor sympatiku k posílení činnosti parasympatiku, tj. například ke zvýšení vylučování trávících šťáv a podpoře asimilačních pochodů za útlumu činnosti kosterního a svalového systému.