Zeštíhlovací krém Fucus - Centella Zvětšit

Zeštíhlovací krém Fucus - Centella

Zeštíhlovací krém Fucus - Centella

Nový produkt

Udržovací anticelulitní kůra s výtažkem z mořských řas a gotu kola.

Balení: 100ml

Více informací

9971 ks

Skladem

289,00 Kč s DPH

Popis

Udržovací anticelulitní kůra s výtažkem z mořských řas a gotu kola.

Balení: 100ml

 

UPOZORNĚNÍ

Návod k použití:

Krém slouží jako udržovací kůra. Nejlepší je krém aplikovat po skončení intenzivní péče hřejivým a zeštíhlovacím gelem Phytoderma. 

Přiměřené množství gelu naneste 2x denně na příslušné partie a jemnou masáží vetřete do pokožky. Účinnost krému se zvýší, promasírujete-li pokožku před nanášením žínkou.

 

Vlastnosti:

Obsahuje výtažky z gotu kola, mořské řasy, břečťanu, vilínu, přesličky a vinné hrozny. Aktivuje krevní oběh, zlepšuje pružnost a sílu cév, odbourává tukové tkáně, zpevňuje a vyhlazuje pokožku. 

V krému jsou dále obsažené esenciální oleje z máty, které působí proti kožním edémům. Esenciální oleje ze skořice podporující léčbu celulitidy. Esenciální oleje z citronu napomáhající zeštíhlení, zvýšení lymfatické drenáže a odstranění celulitidy. 

Další aktivní složky krému obsahuje i jeho samotný základ, který se skládá z rostlinných olejů a přírodního emulgátoru. Řepkový olej s bohatým obsahem Omega 3 mastných kyselin chrání, hydratuje a regeneruje pokožku. Kukuřičný olej obsahující vitamín E, skvalen a alantoin má silný regenerační a antioxidační účinek. Mandlový olej je účinný v prevenci proti striím, přináší pokožce pružnost a hebkost. Kokosový emulgátor působí protizánětlivě a výrazně podporuje absorpci účinných složek do hlubokých vrstev pokožky.

 

SLOŽENÍ

Výtažek z mořských řas, gota kola, břečťanu, přesličky, vilínu, vinné hrozny, esenciální oleje z máty, skořice a citronu, řepkový, kukuřičný a mandlový olej, kokosový emulgátor.