Zahřívací zeštíhlovací gel Zvětšit

Zahřívací zeštíhlovací gel

Zahřívací zeštíhlovací gel

Nový produkt

Intenzivní anticelulitní kůra s mořskými řasami a esenciálním olejem ze skořice.
Viditelné výsledky již po 10 dnech používání.

Balení: 150ml spotřebitelské, 500ml kabinetní

Více informací

9910 ks

Skladem

377,00 Kč s DPH

Popis

Intenzivní anticelulitní kůra s mořskými řasami a esenciálním olejem ze skořice.

Viditelné výsledky již po 10 dnech používání.

Balení: 150ml spotřebitelské, 500ml kabinetní

 

VLASTNOSTI:

  • Podporuje prokrvení pokožky
  • Zlepšuje lymfatickou drenáž
  • Snižuje křehkost žilních stěn
  • Dodává pokožce minerální látky
  • Podporuje obnovu kolagenu
  • Zmírňuje vznik strií
  • Napomáhá stahování pórů, štěpení tuků a detoxikaci tkání

 

UPOZORNĚNÍ

Návod k použití:

Přiměřené množství gelu naneste 2x denně ráno a večer jemnou masáží na postižená místa. Pokračujte v aplikaci nejméně 2 týdny bez přerušení. Hřejivý účinek gelu zvyšuje prokrvení pokožky a dochází k zčervenání ošetřených míst. Proto nedoporučujeme nanášet gel bezprostředně po teplé koupeli, neboť hřejivý pocit může být velmi silný. Během kůry doporučujeme užívat doplněk stravy Distilad´Algue se 100% výtažkem z mořských řas, zeleného čaje a citrusových plodů. Napomáhá odstranění přebytečné vody z tkání, detoxikaci a hubnutí (viz nabídka doplňků stravy Vitadiet)

Vlastnosti:

Spojení účinků výtažků z mořských řas, přesličky, břečťanu a jírovce příznivě působí na poškozenou nebo povolenou pokožku a nově utváří siluetu postavy. Pokožka znovu nabývá ztracenou pružnost a pevnost. Již po 10 dnech používání zaregistrujete výrazné omezení výskytu celulitidy a nepůvabných tukových polštářků. 

Díky bohatému obsahu stopových prvků, vitamínů a minerálních látek podporuje mezibuněčnou výměnu a vylučování odpadních a toxických látek z těla. Snižuje nahromadění tuku a přebytečné vody v tkáních. 

Gel působí jako tonikum cévní soustavy se silným účinkem vitamínu P, který snižuje křehkost kapilár a průchodnost jejich stěn. Aktivuje krevní oběh a napomáhá zpětnému toku žilním systémem. Je tedy vhodný i při potížích s otoky končetin a špatném krevním oběhu.

Obsahuje velké množství křemíku a draslíku, které se díky svým regeneračním a posilujícím účinkům podílí na vytváření některých složek pokožky jako je kolagen a elastin. Zvyšuje pružnost pokožky, což napomáhá předcházet vzniku strií a projevům ochablosti pleti.

Obsažený esenciální olej z citronu má adstringentní, tonizační účinek a vyrovnává pigmentové nerovnosti pokožky. Olej posiluje krevní a lymfatický oběh, působí detoxikačně, povzbuzuje a upravuje nízký tlak.

Přítomnost až 90% skořicových aldehydů vyvolává na místě aplikace hřejivý účinek, aktivuje krevní oběh. Tím se zvyšuje absorpce aktivních zeštíhlujících látek.

 

SLOŽENÍ

Výtažek z mořských řas, přesličky, břečťanu, jírovce, citronu, esenciální olej ze skořice, rozmarýnu a citronu.